Brýle k AVS aplikaci Mindroid - měsíční zapůjčení

Vyzkoušejte si účinky špičkové AVS technologie na vlastní kůži. Nabízíme zapůjčení brýlí k Mindroidu za 800 Kč na jeden měsíc s možností odkoupení.

Více informací zde
Brýle k AVS aplikaci Mindroid - měsíční zapůjčení

800 Kč s DPH

SKLADEM

Porovnání našich AVS přístrojů naleznete na stránce Jak vybírat psychowalkman.

Proč využít půjčovny?

Jistě máte nějakou zkušenost s nákupem, kdy jste si výrobek vyzkoušeli, ale až při skutečném užívání zjistili, že to není to pravé ořechové. Proto je tu naše půjčovna. Za rozumnou cenu máte možnost si přístroj dostatečně vyzkoušet a v případě spokojenosti odkoupit. Cena kterou platíte za zapůjčení se v případě odkupu počítá jako první splátka.

Kdy využít půjčovny?

 • když přístroj potřebujete jen dočasně
 • když si jej chcete vyzkoušet
 • když neradi kupujete zajíce v pytli
 • když nemáte celou částku v hotovosti
 • když se jedná o dárek a nejste si jisti úspěchem
 • když jej chcete porovnat se svým starým přístrojem
 • když si chcete vyzkoušet tvorbu vlastního programu (editor je zdarma ke stažení)
 • když si nejste jisti jak na Vás bude přístroj působit

Tyto světelné brýle byly speciálně navrženy pro použití s aplikací Mindroid. Rozmanitá knihovna aplikace Mindroid vám umožní najít si tu správnou stimulaci pro řešení vašich problémů. Na rozdíl od klasických AVS přístrojů, tento roste a zlepšuje se s každým update. Světelné brýle vám umožní plně využít její potenciál kdykoliv a kdekoliv adosáhnout stejných výsledků jako při použití dražšího přístroje. Aplikace Mindroid zahajuje novou éru v dějinách AVS přístrojů, jejichž používání je pohodlnější, přizpůsobené moderním trendům, a přitom jsou cenově dostupnější. Doplňky, jako jsou právě světelné brýle, zaručují kvalitní audiovizuální stimulaci. Kromě toho můžete světelné brýle použít i na PC, jejich funkce v takovém případě neřídí Mindorid, ale program AVS Studio (viz níže).

mindroid

Přestože zvuk je nedílnou a velmi podstatnou součástí terapie, sluchátka nedodáváme. Věříme, že v dnešní době vlastní každý ke svému smartphonu či tabletu také sluchátka, která jsou mu nejpohodlnější - ostatně komfort je při používání psychowalkmanů rovněž důležitý. Doporučujeme zvukovou stránku terapie nezanedbávat. Aplikace Mindroid nabízí vlastní sadu zvuků, a také je možné k programům poslouchat vlastní hudbu uloženou na smartphonu či tabletu.

Stejně tak není s brýlemi dodávána ani aplikace Mindroid, tu je nutné si stáhnout na Google Play. Verze, která je k dispozici zdarma, vám umožní vyzkoušet si v omezené míře efektivitu funkce aplikace, ale jejich plné využití v rozsahu srovnatelném s klasickými psychowalkmany je možné až v plné, placené verzi. Kromě rozšířeného nastavení nabízí kvalitní audiostimulační programy v online knihovně, jejichž účinnost je ještě podpořena použitím světelných brýlí.

Přitom není nutné spoléhat se pouze na kreativitu vývojářů. Program AVS Studio pro PC, který je zdarma ke stažení zde, vám umožňuje vytvářet vlastní sezení a přidávat k nim hudbu. Takto vytvořené či upravené programy ovšem nemůžete spustit na svém Androidu, lze je využít jen tehdy, pokud světelné brýle připojíte ke svému PC, kde jejich funkce řídí program AVS Studio. I v tomto případě je kvalitní audiovizuální stimulace zaručena.


AVS Studio

Brýle

Brýle jsou dobře padnoucí s moderním vzhledem. Výkonná dioda pokryje díky širokému úhlu rozptylu celé oko, a o to je stimulace efektivnější. S našemi barevnými brýlemi (pracují s více jak 16miliony barev) dokážete snadno skloubit vlastnosti AVS přístroje a výhodu barevné terapie. Ovládá je aplikace Mindroid z vašeho smartphonu či tabletu, k němuž jsou brýle připojeny microUSB kabelem.

Upozorňujeme, že aplikaci Mindroid ani další podobná zařízení nesmějí používat osoby trpící epilepsií a těhotné ženy

Otázky a opovědi

Proč potřebuji brýle? Nestačí, že displej bliká?
* Brýle jsou mnohem přesnější. V nastavené frekvenci (v rozmezí 0 - 60 Hz) blikají s přesností na mikrohertz. Naopak diplej nebo obrazovka dokáže pracovat pouze s určitými frekvencemi, což je dáno jejím předpokládaným použitím a způsobem výroby. Kvůli své konstrukci nemohou tato zařízení blikat v některých frekvencích, a když se o to pokoušejí, blikání se stává nepravidelným, což značně snižuje efektivitu stimulace.
* Intenzit světla v brýlích je mnohem vyšší než u jakéhooliv displeje. Proto je za slunečního svitu nebo v dobře osvětlené místnosti displej pro světelnou stimulaci prakticky nepoužielný, pro svou nízkou intenzitu je jeho světlo velmi nezřetelné.
* Blikání, jak jej vyžaduje aplikace Mindroid, je poměrně náročné na výkon telefonu či tabletu. Brýle jsou v tomto ohledu náročné méně.

Co obdržím?

* Brýle s pouzdrem a USB kabel.

Proč bych měl používat blikající světlo, když stejné účinky může mít binaural?
* Účinnost binauralu a dalších způsobů vizuální stimulace stále nepřestala být zpochybňována. Vzhledem k tomu, že účinky jsou převážně subjektivní, je těžké vědecky je dokázat.
* Blikající světlo je v medicíně užíváné už po desetiletí, ale ačkoliv i jeho účinky jsou velmi subjektivní, byla již vypracována řda studií prokazujících, že tento druh vizuální stimulace pomáhá naladit mozek na požadovanou frekvenci. Blikající světlo tedy prokazatelně pomáhá s dosažením uvolněného nebo soustředěného stavu mysli.

Jsem s aplikací Mindroid spokojený, proč bych si měl dokupovat brýle?
* Brýle nabízejí lepší vizuální stimulaci, s jejich použitím je stimulace účinnější a výsledky se dostavují rychleji.
* Rozdílu si všimnete okamžitě. brain

Obsah balení:

 • brýle s USB a microUSB adaptérem
 • Záruka 2 roky
 • uživatelský manuál

Technický popis

 • Barevné brýle (16.7 millionů barev)
 • Požadavky: Android s micro USB OTG (USB host)
 • Android 3.2 a vyšší

Audiovizuální stimulace

Barevná terapie je založena na faktu, že každá barvá má unikátní působení na naši psychiku. Například

modrá uklidňuje
světle modrá snižuje riziko záchvatu
zelená snižuje bolest a pomáho při meditaci
červená zvyšuje pocit vzrušení a energie
fialová zvyšuje schopnost kreativity a je užitečná při kontemplativní meditaci

Z výše uvedeného mimo jiné vyplývá, že psychowalkman pracující s více barvami je mnohem efektivnější a má širší využití než přístroj s jednobarevnými brýlemi či jejich omezeným množstvím. Tento fakt by měl být při výběru psychowalkmanu zohledňován.

Další důležitou součástí stimulace je samotná frekvence blikání světla.

Signály vysílané při audiovizuální stimulaci do mozku mají za úkol přinutit mozek se jim přizpůsobit, tedy naladit se na požadovanou frekvenci. Synchronizuje se činnost nervových buněk v mozku, jejichž činností je vytvářeno elektromagnetické pole (lze jej měřit pomocí EEG), a přizpůsobí se dané frekvenci. Podstatou práce AVS přístroje tedy je, že naladí váš mozek na frekvenci, která odpovídá vašim cílům a již si zvolíte výběrem programu.

  waves

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

Brýle k AVS aplikaci Mindroid - měsíční zapůjčení

Brýle k AVS aplikaci Mindroid - měsíční zapůjčení

Vyzkoušejte si účinky špičkové AVS technologie na vlastní kůži. Nabízíme zapůjčení brýlí k Mindroidu za 800 Kč na jeden měsíc s možností odkoupení.

Napište svůj názor

×