AVS přístroj Superagent - rozbalený

Díky efektivní kombinaci neustále vylepšovaných aplikací a moderního hardware uvádíme na trh novou generaci psychowalkmanů. Rozbalené zboží, minimálně používané - žádné známky opotřebení -, plně funkční.

Více informací zde
AVS přístroj Superagent - rozbalený

7 490 Kč s DPH

SKLADEM

Porovnání našich AVS přístrojů naleznete na stránce Jak vybírat psychowalkman.

Klasické psychowalkmany se skládají z několika součástí, nedokáží se dokonale přizpůsobit uživateli a mají jen omezené množství funkcí, byť se mohou chlubit širokou škálou programů. Účinnost audiovizuální stimulace byla ověřena a nelze popírat, že používání psychowalkmanů může mít velmi pozitivní vliv na kvalitu života.

MGlasses

Všechny obrázky jsou pouze ilustrační. Barva a vzhled přístroje se mohou od fotografií lišit v závislosti na nabídce našich dodavatelů.

 

Dnešní doba ovšem vyžaduje odlišný přístup. AVS přístroje by měly být stejně flexibilní jako jejich uživatelé, a také by se měly přizpůsobit nejmodernějším trendům v technice. Internet, sdílení dat, přenosná zařízení s operačním systémem Android, kvalitní světelné brýle a nepřeberné množství možností, to vše činí ze Superagenta plnohodnotný AVS přístroj, který je jedinečný svou přizpůsobivostí a širokou škálou využití.

Základ Superagenta tvoří tablet s nainstalovanou aplikací Mindroid, světelné brýle a sluchátka. Mozkem takto sestaveného psychowalkmanu je aplikace Mindroid, která řídí jeho funkce, zajišťuje aktualizace a přístup k online knihovně programů, o jejíž rozšiřování se starají odborníci.

Brýle, dle vašeho výběru buď světelné Brýle k Mindoridu, nebo Spací masku, stačí připojit pomocí microUSB k tabletu a přístroj je připravený k použití kdekoliv a kdykoliv, dlouhý kabel umožňuje zaujmout při stimulaci tu nejpohodlnější polohu. Další výhodou je možnost připojit k tabletu sluchátka dle vlastního výběru, pokud Vám dodávaný model nevyhovuje.

Nepopiratelnou předností Superagenta je možnost neustále aktualizovat funkce a programy. Řada zavedených klasických AVS přístrojů s relativně vysokou pořizovací cenou se sice může chlubit velkým možstvím programů, u žádného z nich ale není garantováno jejich neustálé zdokonalování, zatímco aplikace Mindroid je neustále vylepšována. K dispozici Vám bude rovněž aplikace Sleep as Android, kteoru můžete plně využít v případě, že zvolíte variantu se Spací maskou.

Přitom není nutné spoléhat se pouze na kreativitu vývojářů. Program AVS Studio, který je zdarma ke stažení zde, vám umožňuje připojit brýle k PC a vytvářet vlastní sezení a přidávat k nim hudbu.

AVS Studio


Další podstatnou skutečností je fakt, že tablet s brýlemi může pracovat i s dalšími aplikacemi. Umožní Vám tak využívat nejen některé z našich osvědčených aplikací, jako je StressLocator, ale i novinky, které pro Vás teprve připravujeme. Přístroj není určen výlučně pro audiovizuální stimulaci. Monitoruje váš spánek, pomáhá s probouzením i usínáním, může vás zbavit chrápání či naučit ovládat své sny a ovládat své emoce, záeží na příslušenstvích a Vámi stažených apliakcích (příslušenství je možné vybrat v rolovací nabídce nahoře u ceny přístroje, za zvýhodněnou cenu je možné dokoupit náš StressLocator Oxymetr a měřič kožního odporu GSR). Sestava Superagent z Vás udělat skutečného superagenta, který je vždy soustředěný a připravený vyrazit do akce.

Nic Vás samozřejmě neomezuje v používání tabletu jiným způsobem.

Technické parametry:brain

Tablet:

  • Lenovo TAB 2 A7-30
  • Display 7" (1024 x 600)
  • 1 GB RAM, procesor Quad-Core 1.3GHz

Brýle:

  • 16.7 millionů barev
  • Požadavky pro použití na jiném zařízení: Android s micro USB OTG (USB host), operační systém Android 3.2 nebo vyšší

Sluchátka:

dle aktuální nabídky

Complet

Obsah balení:

  • brýle s USB a microUSB adaptérem
  • tablet
  • sluchátka
  • záruka 2 roky
  • uživatelský manuál

AVS přístroje nesmějí používat lidé trpící epilepsií a těhotné ženy.

Audiovizuální stimulace

Barevná terapie je založena na faktu, že každá barvá má unikátní působení na naši psychiku. Například

modrá uklidňuje
světle modrá snižuje riziko záchvatu
zelená snižuje bolest a pomáho při meditaci
červená zvyšuje pocit vzrušení a energie
fialová zvyšuje schopnost kreativity a je užitečná při kontemplativní meditaci

waves

Z výše uvedeného mimo jiné vyplývá, že psychowalkman pracující s více barvami je mnohem efektivnější a má širší využití než přístroj s jednobarevnými brýlemi či jejich omezeným množstvím. Tento fakt by měl být při výběru psychowalkmanu zohledňován.

Další důležitou součástí stimulace je samotná frekvence blikání světla.

Signály vysílané při audiovizuální stimulaci do mozku mají za úkol přinutit mozek se jim přizpůsobit, tedy naladit se na požadovanou frekvenci. Synchronizuje se činnost nervových buněk v mozku, jejichž činností je vytvářeno elektromagnetické pole (lze jej měřit pomocí EEG), a přizpůsobí se dané frekvenci. Podstatou práce AVS přístroje tedy je, že naladí váš mozek na frekvenci, která odpovídá vašim cílům a již si zvolíte výběrem programu.

vlny

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napište svůj názor

AVS přístroj Superagent - rozbalený

AVS přístroj Superagent - rozbalený

Díky efektivní kombinaci neustále vylepšovaných aplikací a moderního hardware uvádíme na trh novou generaci psychowalkmanů. Rozbalené zboží, minimálně používané - žádné známky opotřebení -, plně funkční.

Napište svůj názor

×